Tıklayın Arayalım

Yurtdışında Yaz Okulu

Çocuğunuz erken yaşlarda İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Malta, Almanya ve Fransa gibi ülkelerde uluslar arası öğrencilerle, en güzel şehirlerde ve en iyi okullarda yaz okullarına katılabilir. Yurtdışında yaz okuluna katılan öğrencilerimiz hem gittikleri ülke hem de oraya gelen uluslar arası öğrencilerin kültürlerini tanıma fırsatı bulur, kalıcı arkadaşlıklar edinir. Onlarla iletişimde bulunarak İngilizcesini döndükten sonra da geliştirmeye devam edebilir. İngilizce yaz okullarının yanı sıra çocuğunuzun birinci veya ikinci yabancı dili Almanca, Fransızca, İtalyanca veya İspanyolca olabilir. Öğrencileri öğrendikleri dilin ana vatanında yaz okullarına katılabilir ve yurtdışında yaz okulu deneyimi yaşarken kültürlerle de tanışabilir. 

Yurtdışı Yaz Okulu Avantajları

Yurtdışı yaz okulu Konaklama Seçenekleri

Aile yanı ve yurt konaklama seçenekleri mevcuttur. İngiltere yaz okulları genellikle üniversite ve yatılı okul kampuslarında düzenlenmektedir. Bu sayede öğrenciler 7/24 güvenlik altında olur ve akşam aktivitelerine de katılacaklarından zamanları dolu dolu geçer.

Aile yanı konaklama ise öğrencilerin gittikleri ülkelerdeki yaşam kültürünü deneyimlemelerine olanak tanır. Kimi aile yanı konaklamalı programlar öğrencilerim akşam aktivitelerine de katılmalarını sağlar. Ya da öğrenciler akşamlarını aile ile birlikte geçirir.

Yurtdışında Yaz okullarına katılabileceğiniz ülkeler