Tıklayın Arayalım

Genel İngilizce Kursu

Genel İngilizce Kursları Seviye Eğitimleri

Kadıköy Şubemizde Genel İngilizce kurslarımızın her bir kuru, yüz yüze sınıf eğitimlerine ek olarak, aktivite ve online çalışmalarımızla birlikte minimum 208 ders saatinden oluşur. Dersler, Pearson yayınları ve akıllı tahta teknolojisinin sunduğu akademik altyapı ve dil eğitimi için gereken tüm şartların sağlandığı, ferah ve modern 12-18 kişilik dersliklerimizde yüz yüze işlenir. Derslerde işlenen konuların, tekrar ve pratik imkanının sağlandığı kulüpler ve online sistemimizde eğitiminize paralel oluşturulan online çalışmalar ile, danışman öğretmenlerimiz tarafından desteklendiğiniz bir süreçle dil eğitiminiz çok yönlü bir şekilde sürdürülür.

Eğitim sistemimiz, çözüm ortağımız PEARSON’ın akademik altyapısı ve Kadıköy şubemizin deneyimli yönetim kadrosu ile oluşturulmuştur. Bu sistemimizi Dilko Teach+ olarak isimlendiriyoruz. Sistemimiz, İngilizce öğrenimizin başlangıcından bitimine kadar, bir zincirin halkaları şeklinde dört temel bölümden oluşmaktadır. Speak Out, Dilko Teach+ Online Destek Paketimiz Kulüpler Sertifika

Speak Out

Dilko Kadıköy'de başlayacağınız sınıf içi eğitimlerimizde SPEAK OUT kitaplarını ve yine aynı kitabın akıllı tahta yazılımını kullanıyor olacağız. İngilizce öğrenme süreciniz içinde konuları okuma, yazma, dinlenme ve konuşma becerilerini daha aktif kullanmanızı destekleyecek teknoloji odaklı eğitim metodumuz ve materyalimiz ile daha keyifli dersler geçireceksiniz.

Online Destek Paketimiz

Kursiyerlerimiz, İngilizceyi daha iyi öğrenmek için kurs saatleri dışında nasıl bir çalışma yapabileceklerini sorduklarında, onlara muhtemelen önceden duymuş oldukları genel cevaplar vermek mümkündü. Film izlemek, kitap okumak, belirli kitaplardan destek ve alıştırma çalışmaları yapmak gibi. Biz bu cevabı vermek yerine, dil eğitiminizi, online sürdürebileceğiniz bir platformla desteklemeye karar verdik. Dilko Teach+, teknolojinin bize sunduğu olanaklardan yararlanarak sizlere her ortamda İngilizce öğrenimini hayatınıza taşıma olanağı sunan dijital bir çalışma platformudur.

Sınıf içi eğitimlerinizde görmüş olduğunuz konuların hemen ardından e-mail adreslerinize gönderilecek olan kullanıcı adı ve şifrenizle Dilko Teach+ sistemine giriş yapabileceksiniz. Burada işlenen Genel İngilizce konularını tekrar edebileceğiniz, gramer, dinleme ve kelime aktivitelerinin olduğu bir çalışma paketi sizleri bekliyor olacak. Size düşen, belirlenen süre içinde bu çalışmaları tamamlamak olacaktır. Süre bitiminde danışman öğretmenlerimiz tarafından yapılan genel kontrollerde konuların başarı oranları değerlendirilerek, sınıf içi eğitimlerimizin sizlerde ne kadar anlam bulduğunu ölçme şansımız olacak. Bu genel değerlendirmelerden sonra konu eksikliği gördüğümüz kursiyerlerimizi, ders saatlerinizin dışında düzenleyeceğimiz grup destek derslerine davet ediyor olacağız. Bu şekilde, sizler daha bize ulaşmadan, bizler sizin İngilizce eğitiminizde yaşadığınız aksaklıkları, sorunlarınız çözümlenemez boyuta gelmeden görüyor ve çözüm önerileri sunuyor olacağız. Böylece gösterdiğiniz ilerleme, İngilizce öğrenim sürecinizin son döneminde değil, bize ihtiyaç duyduğunuz ilk andan itibaren görüntülenebiliyor olacak. Yapmış olduğunuz çalışmaları üç ünitede bir sunulan detaylı raporlar ile de gözlemleyebileceksiniz.

Dilko Teach+, aynı zamanda sizlere toplam 500 kitaba yakın seviyelendirilmiş İngilizce e-kitap arşivine ve BBC’nin video arşivlerine ulaşma şansı sunuyor olacak. Bu kitapları ve videoları yukarıda yapacağınız çalışmalarda olduğu gibi, isterseniz akıllı telefon, tablet PC ve ya internete ulaşabileceğiniz her ortamda kullanabiliyor olacaksınız.

Dilko Teach+ sistemi sayesinde, her seviye eğitiminin sonuçlarını daha iyi takip edebilmek ve geliştirebilmek adına sınıf öğretmenlerinizin yanısıra danışman öğretmenleriniz de olacak. Danışman öğretmenleriniz tüm eğitimiz boyunca sizlere yol gösterecek ve yaptığınız çalışmalar konusunda sizleri bilgilendirecek.

Genel İngilizce Kursu Programımız

ELEMENTARY KURSU (A1-A2) - Toplam: 176 / 208 Saat

Yüzyüze Eğitim: 96 /112 ders. - Online Eğitim: 48 ders. - Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Elementary
Clubs: My Grammar Lab - Video&Speaking - Readers - Vocabulary

PRE-INTERMEDIATE KURSU (A2-B1) - Toplam: 176 / 208 Saat

Yüzyüze Eğitim: 96 /112 ders. - Online Eğitim: 48 ders. - Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Pre-Intermediate
Clubs: My Grammar Lab - Video&Speaking - Readers - Vocabulary

INTERMEDIATE KURSU (B1-B2) - Toplam: 176 / 208 Saat

Yüzyüze Eğitim: 96 /112 ders. - Online Eğitim: 48 ders. - Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Intermediate
Clubs: My Grammar Lab - Video&Speaking - Readers - Vocabulary - Skills

UPPER-INTERMEDIATE KURSU (B2-C1) - Toplam: 176 / 208 Saat

Yüzyüze Eğitim: 96 /112ders. - Online Eğitim: 48 ders. - Aktiviteler: 48ders.
Yayın: Speak Out Upper-Intermediate
Clubs: My Grammar Lab - Video&Speaking - Readers - Vocabulary - Skills

ADVANCED KURSU (C1-C2) - Toplam: 176 / 208 Saat

Yüzyüze Eğitim: 96 /112 ders. - Online Eğitim: 48 ders. - Aktiviteler: 48 ders.
Yayın: Speak Out Advanced
Clubs: My Grammar Lab - Video&Speaking - Readers - Vocabulary - Skills

Kulüpler

Dilko eğitim sisteminde kursiyerlerimize ihtiyaçları ve talepleri doğrultusunda Grammar, Video & Speaking, Skills Club, Vocabulary, Reader’s Club başlıkları altında, yüz yüze ve online devamlılığı olan ücretsiz ek pratik sınıfları ve eğitimleri oluşturulur. Böylece kursiyerlerimiz, yaptıkları pratikleri değerlendirme ve tespit ettikleri eksiklerin üzerine çalışma imkanı bularak becerilerini geliştirirler. Club aktiviteleri kursiyerlerimizin talepleri ile düzenlenir.

Dilko ve Pearson Onaylı Sertifika

İngilizce eğitim sistemimizi planlarken öne çıkan bu üç başlık (Speak Out, Dilko Teach+ Sistemi ve Kulüpler) çözüm ortağımız Pearson ile ortaklaşa yürüttüğümüz bir çalışmanın sonucudur. Eğitim sistemimizin takip ve sertifikalandırılması artık Pearson tarafından yapılmaktadır. Kursiyerlerimizin İngilizce gelişimlerini çok daha yakından takip ettiğimiz sistemimiz sayesinde, seviye sonunda alacakları sertifikalar artık PEARSON tarafından gönderilecek olup, DİLKO ve PEARSON güvencesini taşıyacaktır.

Bu değerli sertifikayı elde etmek için yapmanız gereken, sadece eğitim süreciniz boyunca sınıfa düzenli katılmak ve Dilko Teach+ ile size atanan çalışmaları zamanında tamamlamak olacaktır. Seviye sonunda alabileceğiniz sertifika için değerlendirme kriterleri şu şekildedir.

Dilko Teach+ sistemindeki alıştırmalardan elde edeceğiniz puanın %15’i
Speak Out MID-TERM sınavından alacağınız puan’ın %30’u
Speak Out FINAL sınavından alacağınız puan’ın %50’si
Sınıf için ingilizce performans değerlendirmeniz adına öğretmeninizin kullanacağı %5 lik kanaat notu sonunda toplamda 65 puan ve üstünü almanız gerekmektedir.

Bu süreç sonrasında istenilen başarıyı yakalayan öğrencilerimiz DİLKO&PEARSON SERTİFİKASI almaya hak kazanacaklardır.

Yararlanabileceğiniz Kuşaklarımız
Haftaiçi Sabah P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 16 saat / 7 hafta
Haftaiçi Akşam P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 8 saat / 14 hafta
Haftasonu Sabah Cumartesi-Pazar / 8 saat / 14 hafta
Haftasonu Öğlen Cumartesi-Pazar / 8 saat / 14 hafta

Aktivite Günleri
Haftaiçi Sabah P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 4 saat / 7 hafta
Haftaiçi Akşam P.tesi-Salı-Çarş-Perş / 4 saat / 14 hafta
Haftasonu Sabah Cumartesi-Pazar / 4 saat / 14 hafta
Haftasonu Öğlen Cumartesi-Pazar / 4 saat / 14 hafta

Kadıköy İngilizce kursu ücretleri, fiyat indirimleri ve kampanyaları hakkında en iyi ve doğru bilgiye şubemizden ulaşabilirsiniz.